Hidropar ülkemizin önde gelen firmalarından biridir.

Bize Ulaşın

Hidropar İzmir A.Ş. Bornova Cad. No: 9/7H Öztim İş Merkezi Işıkkent, İzmir, Türkiye

Hakkımızda

Hidropar Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

1983 - 1994 yılları arasında, Rexroth Hidropar Bölge Müdürlüğü ve 1994 yılından itibaren Rexroth Türkiye Ege Bölge Temsilcilisi olarak faaliyet göstermiş olan Hidropar İzmir firmasının çekirdek kadrosu, 2002 yılından itibaren Ege Bölgesi'nde Bosch Rexroth Türkiye’nin "Ana Bayii" ve “Sistem Entegratörü” olarak, endüstriyel tasarım ve araştırma geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başarıya giden yol kararlılık ve sıkı çalışmadan geçer

Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

İLETİŞİM
logo

Amacımız

Yatırımlarımızın sürmesi ile birlikte ülkede istihdama katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Otomasyon teknolojisi ile hareket ve güç kontrolü sorunlarında müşterilerinin “çözüm ortağı” olma hedefini kendine ilke edinen Hidropar bilimsel, teknik ve mali gücünü onlarla birlikte, endüstrinin gerekleri doğrultusunda eğitmekte ve geliştirmektedir. Akışkan gücü alanında, dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip Bosch Rexroth’un hidrolik, pnömatik, doğrusal hareket elamanları ile servo motorları ve bunlara ait elektronik ekipmanları temin etmekle kalmayıp, bu temel elemanlardan oluşan tasarım ve sistem mühendisliği alanında çalışmalarını yoğunlaştırmaktadır. Müşterilerine güçlü stokları ve organizasyonu ile yedek parça, servis hizmeti ve kesintisiz teknik destek sağlamayı esas alır. Endüstriyel otomasyon ve araştırma geliştirme faaliyetlerinde yoğunlaşarak, lojistik ve teknik liderliğini pekiştirmeyi başlıca hedeflerinden bir olarak gören Hidropar bu amaçla;

Müşterilerinin ve çalışanlarının tatminini ve mutluluğunu birlikte ve uyum içinde en öne alarak, sürekli olarak yükseltmeye çalışır.

Amacımız
Birlikte Büyüyoruz

Birlikte Büyüyoruz

Yatırımlarımızın sürmesi ile birlikte ülkede istihdama katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Bilgi ve deneyimini, dileyen müşterilerine sunar. Bu suretle, müşterilerinin ve firma olarak kendisinin, verimlilik ve karlılığını yükseltmeyi esas alır. İş ortaklarına ve endüstriye daha gelişkin ve güvenilir hizmet vermek amacıyla, tüm çalışanlarını, bilimsel metotlarla, sürekli eğitir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşteri odaklı organizasyonu ile görev anlayışını sürekli olarak geliştirip yetkinleştirir. Güvenilir, inanılır ve daima ulaşılabilir çözüm ortağı olarak, ticari ve endüstriyel sırlarının korunmasına titizlikle uyar. Ticari ahlaka ve teknolojinin tüm “etik” kurallarına titizlikle sahip çıkar. Enerji verimliliğini sürekli gözeterek, çevre ve insan sağlığına saygıyı esas alarak,

Mali ve idari açıdan güçlü, bilimsel ve teknik açıdan bilgili, donanımlı, yetişkin, deneyimli ve kurumsal bir firma olmayı ilke edinir. Bu amaçla, çalışanlarının kıdemlilik ve eğitimini teşvik eder. Kadrosunun maddi refahını yükseltmeyi ve beklentilerini tatmin etmeyi kendine görev edinir.

Bizden Haberdar Ol!