Hakkımızda

Başarıya giden yol kararlılık ve sıkı çalışmadan geçer

Hakkımızda

Başarıya giden yol kararlılık ve sıkı çalışmadan geçer

Hakkımızda

Başarıya giden yol kararlılık ve sıkı çalışmadan geçer

Hakkımızda

Başarıya giden yol kararlılık ve sıkı çalışmadan geçer

Hidropar İzmir

Tarihçe

1983-1994 yılları arasında, Rexroth Hidropar bölge müdürlüğü ve 1994 yılından itibaren ise Rexroth Türkiye firmasının Ege Bölge Temsilciliği olarak faaliyet göstermiş olan Hidropar İzmir  firmasının çekirdek kadrosu, 2002 yılından itibaren de Ege bölgesinde Bosch Rexroth Türkiye’nin ana bayii ve “sistem entegratörü” olarak, endüstriyel tasarım ve araştırma geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Amacımız

Otomasyon teknolojisi ile hareket ve güç kontrolü sorunlarında müşterilerinin “çözüm ortağı” olma hedefini kendine ilke edinen Hidropar bilimsel, teknik ve mali gücünü onlarla birlikte, endüstrinin gerekleri doğrultusunda eğitmekte ve geliştirmektedir. Akışkan gücü alanında, dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip Bosch Rexroth’un hidrolik, pnömatik, doğrusal hareket elamanları ile servo motorları ve bunlara ait elektronik ekipmanları temin etmekle kalmayıp, bu temel elemanlardan oluşan tasarım ve sistem mühendisliği alanında çalışmalarını yoğunlaştırmaktadır. Müşterilerine güçlü stokları ve organizasyonu ile yedek parça, servis hizmeti ve kesintisiz teknik destek sağlamayı esas alır. Endüstriyel otomasyon ve araştırma geliştirme faaliyetlerinde yoğunlaşarak, lojistik ve teknik liderliğini pekiştirmeyi başlıca hedeflerinden bir olarak gören Hidropar bu amaçla;

Müşterilerinin ve çalışanlarının tatminini ve mutluluğunu birlikte ve uyum  içinde en öne alarak,  sürekli olarak yükseltmeye çalışır.

Birlikte büyüyoruz

Bilgi ve deneyimini, dileyen müşterilerine sunar. Bu suretle, müşterilerinin ve firma olarak kendisinin, verimlilik ve karlılığını yükseltmeyi esas alır. İş ortaklarına ve endüstriye daha gelişkin ve güvenilir hizmet vermek amacıyla, tüm çalışanlarını, bilimsel metotlarla, sürekli eğitir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşteri odaklı organizasyonu ile görev anlayışını sürekli olarak geliştirip yetkinleştirir. Güvenilir, inanılır ve daima ulaşılabilir çözüm ortağı olarak, ticari ve endüstriyel sırlarının korunmasına titizlikle uyar. Ticari ahlaka ve teknolojinin tüm “etik” kurallarına titizlikle sahip çıkar. Enerji verimliliğini sürekli gözeterek, çevre ve insan sağlığına saygıyı esas alarak,

Mali ve idari açıdan güçlü, bilimsel ve teknik açıdan bilgili, donanımlı, yetişkin, deneyimli ve kurumsal bir firma olmayı ilke edinir. Bu  amaçla, çalışanlarının kıdemlilik ve eğitimini teşvik eder. Kadrosunun maddi refahını yükseltmeyi ve beklentilerini tatmin etmeyi kendine görev edinir.