Otomasyon ve Yazılım

Tek kaynaktan yüksek kalitede teknoloji

Otomasyon ve Yazılım

Tek kaynaktan yüksek kalitede teknoloji

Otomasyon ve Yazılım

Tek kaynaktan yüksek kalitede teknoloji

Otomasyon ve Yazılım

Tek kaynaktan yüksek kalitede teknoloji

Bosch Rexroth Elektrikli Tahrik ve Kontrolü bölümü, 2001 yılına kadar Indramat ve Bosch AST adıyla satılan ürünlerden oluşan yenilikçi denetim ve tahrik çözümlerini sunmaktadır. Ürün grubu beş farklı sektöre yönelik özel sistem çözümleri sonucu oluşmuştur. Bugün tüm dünyada 90′ın üzerinde otomotiv fabrikasında, 1000′in üzerinde baskı makinasında ve yine binlerce paketleme makinasında Rexroth’un komple sistem çözümleri kullanılmaktadır.

Deneyimli teknik kadrosu ile bölge müşterilerine; tahrik ve konrol teknolojisinde proje, sistem destek ve satışın yanı sıra servis hizmetleri de vermeye devam etmektedir.

Dünya liginde sizinle birlikteyiz

Baskı makinalarında servomotor tahrik ve elektronik kontrol kaliteyi ve üretim hızını arttırmaktadır. Otomotiv sektöründe yüksek hassasiyet istenen makinalar digital sürücüler ve gelişmiş kontrol teknolojisi ile daha basite indirgenmiş bulunmaktadır. AC Servomotorlar sayesinde krank şaft işleme makinalarında değişik şekillerdeki krank şaftlara maksimum esneklik ve en yüksek hassasiyette şekil verilmektedir. AC Servomotor tahrik ve CNC kontrol sistemlerinin doğrusal yataklama teknolojisi ile beraber kullanımı krank şaftlarının eksantrik işleme operasyonunda devrim yaratmıştır. Rexroth ECODRIVE AC servomotor ve sürücüleri ile ambalaj makinalarında yüksek hız ve hassasiyetlere en ekonomik şekilde ulaşmak mümkündür. Etiket, paket, form veya gazete baskı makinalarında Rexroth konvensiyonel sistemlerdeki mekanik şaftları ve dişlileri kaldırarak yüksek hassasiyetlere ulaşan elektronik bir çözüm ile karşımıza çıkmaktadır. Bu çözüm sadece kaliteyi arttırmakla kalmayıp aynı zamanda üretim adetini de arttırmaktadır.

Rexroth ile 80′e yakın ülkedeki satış ve servis ağıyla uluslararası bir firmanın tüm avantajlarından yararlanırsınız.
Gelin sizin için gerekli olan en iyi çözümü birlikte bulalım.